Odzyskiwanie danych z macierzy RAID co potrzebne znać.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Porady dotyczące problemów z nadmiarowością podczas korzystania z macierzy RAID Odzyskanie

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0,1 jaka efektywność? jakie są wartości.
Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0+1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Odzyskiwanie danych RAID jest czymś w rodzaju czarnej sztuki. Istnieje niewiele osób na świecie, którzy mieli jakiekolwiek doświadczenie z tym, a jeszcze mniej, którzy naprawdę wiedzą, jak wykonać go poprawnie. Fakt, że jest to zaawansowana operacja sprawia, że tym bardziej trudne nawet dla najbardziej wykwalifikowanych techników komputerowych, aby dowiedzieć się, co jest najlepszym rozwiązaniem. To jest, gdzie posiadanie dobrego menedżera RAID wchodzi w grę. Istnieją dwa różne rodzaje menedżerów RAID, każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony, które należy spojrzeć na przed wyborem, który jest odpowiedni dla danej sytuacji.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0,1 w operatywna polityka.

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, patrząc na odzyskiwanie macierzy RAID jest oprogramowanie. Powinieneś upewnić się, że oprogramowanie jest kompatybilne z systemem operacyjnym do wyboru. Dla większości ludzi, będzie to Mac OS X Tiger, ponieważ jest to najbardziej kompatybilny system operacyjny. Jeśli tak nie jest, będziesz miał dość poważny problem. Byłoby to bardzo rozczarowujące, aby dowiedzieć się, że po umieszczeniu tak dużo pieniędzy i ciężkiej pracy do kopii zapasowej RAID, nie jesteś w stanie go używać bez względu na to, jak bardzo się starasz. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest poświęcenie czasu na znalezienie dobrej jakości programu ktep, który działa na wybranym systemie operacyjnym.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1 postaci celnego wyboru serwisu na ratunek.

Istnieje wiele opcji dostępnych, gdy patrząc na dane z macierzy raid odzyskiwania. Niektóre z nich są trochę lepsze od innych, więc będziesz chciał się upewnić, że wybierzesz taki, który dokładnie pasuje do Twoich potrzeb. Kluczem jest posiadanie dobrego menedżera, który może obsłużyć aż osiem dysków twardych w jednej sieci.

Przywracanie danych z macierzy RAID 0+1 fachowy usługa.

Pierwszym krokiem do odzyskania danych z macierzy Raid jest otwarcie Menedżera zadań poprzez kliknięcie na ikonę „Mój komputer”. Następnie należy kliknąć „Zmień Preferencje”, co spowoduje przejście do Menedżera zadań. Kliknij dwukrotnie opcję dla ” RAID 0,1 Kt”. Następnie można wybrać dwa dyski, które chcesz użyć do Raid macierzy opromode i kliknij przycisk „OK”.

Następnym krokiem jest kliknięcie na ikonę „Local System Devices”. W „okienku” pojawią się cztery opcje. Kliknięcie na ikonę „iology(E)” spowoduje wyświetlenie graficznego interfejsu użytkownika. Następnie należy wybrać opcję „ustawienia dysku” i przesunąć suwak w prawo, aż do ustawienia „perfume levels”.

Następnym krokiem jest utworzenie punktu dostępowego. Po wybraniu z menu głównego opcji „New Connection” (Nowe połączenie) zostaną wyświetlone cztery różne opcje. Należy wybrać opcję „RAID-0 link”, aby utworzyć połączenie logiczne. Następnie kliknij na „OK” i zostaniesz poproszony o podanie kolejnego hasła.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID co pozostaje znać.

Następnie kliknij „IPMI Lookup”, to zapewni Ci fizyczny adres węzła w macierzy. Jest to ważne, ponieważ można następnie przejść do następnego kroku. Kliknij na „scan”, aby przeskanować dysk urządzenia NAS oraz partycję NAP macierzy RAID-0.

Po wykonaniu tego zadania, należy zamknąć menedżera zadań. Następną rzeczą, którą należy zrobić, jest dodanie urządzeń Raid 0 i 1 do grupy węzłów. Należy to zrobić dla wszystkich czterech urządzeń. Następnie zamknąć okno Menedżera zadań, aby zakończyć proces.

Kolejnym krokiem jest dodanie urządzeń Raid 0 i 1 do okablowania dwóch węzłów, które są umieszczone w dwóch konfiguracjach okablowania na stacji roboczej. Należy postępować zgodnie z konfiguracją okablowania dla wszystkich urządzeń. Ważne jest, aby adresy MAC wszystkich urządzeń były zgodne z adresami MAC menedżera Raid, co umożliwi bezproblemowe odzyskiwanie danych podczas rozwiązywania problemów.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID gwarantowany trik.

Po zakończeniu konfiguracji dla Raid 0 i 1, należy ponownie uruchomić komputer. Ma to na celu zapewnienie, że wszystkie komponenty Raid Managera są włączone po ponownym uruchomieniu laptopa. Następnym krokiem jest otwarcie narzędzi systemowych w System Tools. Przejdź do zakładki „Drukarki i faksy”. Wybierz opcję „Użyj dowolnej drukarki zewnętrznej” oraz „FDIO Printer/FDIO FD” jeśli posiadasz port ATA dla takiego urządzenia.

Gdy już to zrobisz, otwórz oprogramowanie sterownika Ethernet dla swojego laptopa, klikając na Start, następnie Sterowanie, a następnie Sterownik. Sprawdź, czy istnieją sterowniki Ethernet i zainstaluj najnowszy dla swojego systemu. Następnie przejdź do sekcji „Sterowniki sieciowe”. Dodaj port Ethernet dla drukarki HP jako interfejs. Jeśli to konieczne, zastąp istniejące sterowniki. Zaleca się regularne aktualizowanie sterowników, zwłaszcza jeśli napotkasz jakiś problem.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.