Odzyskiwanie danych z telefonu ceny i koszty serwisów.

Odzyskiwanie danych Narzędzia do odzyskiwania danych dla Windows i Mac

photo
Odzyskiwanie danych z nośnika danychtakim firmą możesz zqaufć.

Odzyskiwanie danych poznań Odzyskiwanie danych z nośnika danych zależy tylko od jednego czynnika, czy masz działający komputer, który jest podłączony do komputera, który miał dane utracone w pierwszej kolejności? Jeśli tak, jakie kroki należy podjąć, aby je odzyskać i jakie opcje są dostępne? Oto krótka lista 20 najlepszych darmowych programów do odzyskiwania danych dostępnych już teraz, które pomogą Ci odzyskać utracone pliki z nośnika danych. Jest to świetny mały program i wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kilka szybkich kliknięć i odzyskać utracone pliki.

Odzyskiwanie danych z umowy SDnie całość mozesz zbić jeden.

Stellar Photo Recovery Software – Jest to kolejny program, który pomaga w odzyskiwaniu danych z dysku twardego. Odzyskiwanie danych Ten program może być używany zarówno na komputerach PC jak i Mac. To nie ma znaczenia, czy próbujesz naprawić niebieski ekran lub jeśli przypadkowo uruchomił wirusa w systemie, ten program może odzyskać większość danych, które zostały utracone. To działa świetnie z wszystkich systemów operacyjnych, w tym Windows i Mac. Ten program jest dostępny jako freeware. Musisz kupić pełną wersję, aby to działa.

Odzyskiwanie danych z przekaźnika konkretnych potłuczenie mocne i machinalne.

EasyRecoarge – Jest to narzędzie do odzyskiwania danych oparte na systemie Windows. Działa świetnie zarówno z XP jak i Windows Vista. Działa na wszystkich systemach operacyjnych, w tym XP, Mac, a nawet Windows 7. Ten program jest darmowy.

Przywracanie danych spośród pendriv najładniejsze niepłatne pomysły.

Stellar Text Reader – Ten czytnik jest najbardziej aktualny i najbardziej funkcjonalny spośród wszystkich dostępnych narzędzi programowych. Z darmowej wersji jesteś ograniczony do zaledwie kilku funkcji, takich jak sprawdzanie pisowni. Z pełną wersją można odzyskać dowolny plik w dowolnym formacie, w tym PDF, HTML i zwykły tekst. To działa świetnie na komputerach z systemem Windows 7.

TestDisk – Jest to potężny program do odzyskiwania danych dla komputerów z systemem Windows, który obsługuje odzyskiwanie danych z dyskietek i płyt CD. Może pracować z każdym rodzajem systemu operacyjnego, w tym XP, Mac i nowszych wersji systemu Windows. Najnowsze wersje tego narzędzia programowego są w stanie pracować z wszystkimi formatami plików, w tym PDF.

Data Rescue Pro – Jest to darmowa aplikacja, która może odzyskać dane z większości typów dyskietek, w tym dysków Zip. Może pracować zarówno z dyskietkami sformatowanymi w systemie NTFS jak i FAT. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla użytkowników domowych jak i profesjonalnych użytkowników komputerów, którzy używają wielu dyskietek. Interfejs tej aplikacji jest bardzo prosty, dzięki czemu łatwo się jej nauczyć. Jest również kompatybilny z większością systemów operacyjnych Windows, co czyni go bardzo funkcjonalnym dla różnych komputerów.

Odtwarzanie danych z mapy SD Pogrążaj 5 projektów.

Advanced Data Recovery – To darmowe narzędzie do odzyskiwania danych jest świetne do odzyskiwania usuniętych danych z każdego rodzaju dysku. Może pracować zarówno z FAT lub NTFS dysków. Jest bardzo skuteczny do odzyskiwania różnych plików, w tym filmów, muzyki, zdjęć i plików wideo. Zaawansowana wersja tego narzędzia oprogramowania ma w pełni rozwinięte narzędzie do odzyskiwania, które może odzyskać dane z wszystkich głównych systemów operacyjnych, w tym Windows 98, XP i Windows 7. To może nawet odzyskać dane z Mac OSX. Jest to jeden z bardziej popularnych narzędzi freeware do odzyskiwania danych, które mogą być używane zarówno dla systemów operacyjnych Mac i Windows.

FixRedirect Virus – Jest to wirus, który pochodzi z takich gatunków jak Trojan Horse i Malware Espresso. Infekcja ta działa poprzez zmianę wielu małych ustawień na komputerze, co uniemożliwia przeprowadzenie skanowania antywirusowego na komputerze. Konieczne będzie użycie specjalnego narzędzia, aby móc naprawić infekcję. Możesz przeskanować swój komputer pod kątem tej infekcji, korzystając z samouczka krok po kroku zamieszczonego na stronie internetowej. Ten samouczek pokaże ci, jak usunąć i naprawić uszkodzone przekierowanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.